ELIS MEDIA

Zoltán Eliáš

Nehľadám jednoduché riešenia, ale verím v hĺbkový výskum a analýzu, ktorá mi pomáha pochopiť vašu značku, konkurenciu a cieľovú skupinu. Na základe týchto poznatkov vytváram obsah, ktorý vás vynikne a posilní váš postoj na trhu.

elis media


Kľúčovým prvkom na dosiahnutie vynikajúceho výsledku je predprodukcia.

Som samostatný freelancer so zameraním na profesionálnu videoprodukciu. Mojou vášňou a cieľom je prinášať kreatívne a kvalitné videá, ktoré oslovujú, pútajú pozornosť a účinne komunikujú s cieľovou skupinou. S dlhoročnými skúsenosťami a znalosťami v oblasti videografie, postprodukcie a vizuálneho dizajnu, som pripravený preniesť vaše koncepty na obrazovku s odbornosťou a precíznosťou.


Zoltán Eliáš


Som tvorca obsahu s vášňou a talentom na tvorbu zaujímavých a pútavých materiálov. Mojím cieľom je priniesť originálny a hodnotný obsah, ktorý osloví divákov. S detailistickým prístupom k tvorbe obsahu, sa sústreďujem na každý aspekt procesu. Každý text, každý obrázok, každý záber - každý element je starostlivo premyslený, aby vytvoril dojem, ktorý zanechá stopy v mysliach a srdciach vašej cieľovej skupiny.


Mojou silnou stránkou je schopnosť pripájať sa k rôznym témam a odvetviam. Či už ide o návody, trendy, recenzie produktov alebo príbehy s hlbším významom, dokážem prispôsobiť svoj štýl a prístup tak, aby splnil potreby a očakávania vašich divákov.


Súčasne som neustále v kontakte s trendmi a novinkami vo svete tvorby obsahu. To mi umožňuje byť stále inovatívny a zaujímať svoju cieľovú skupinu s moderným a relevantným obsahom.Ak hľadáte tvorcu obsahu, ktorý vie priniesť vaše nápady do života, poskytnúť hodnotný obsah a posilniť vašu online prítomnosť, neváhajte ma kontaktovať. S radosťou sa postarám o tvorbu kvalitného a nápaditého obsahu.