Ponuka balíkov

Svadobný film & klip

2019-2019

Cenová ponuka

Ponuka

Svadobný Film & Klip

2019 — 2019

Cenová ponuka

Kde začať…

Nie som ten, ktorý od vás bude chcieť dokonalé herecké výkony.  Nebudete odo mňa počuť „akcia!“ . Som za spontánnosť a pravý úsmev.

Môj prístup je pomerne jednoduchý. Som človek, ktorý má rád srandu. Na svadbe sa túlam s kamerou a hľadám ten správny uhol, to správne miesto a to neskutočne dobré svetlo.  Dokumentujem svadobný deň tak ako ho vidím ja. Vytváram z neho nie len obyčajný záznam ale dielo, na ktoré sa bude dať pozerať. Vytváram filmy a mám na výber dve varianty.

Ak máte akékoľvek otázky, kľudne ma kontaktujte a ja Vám veľmi rád odpoviem alebo poradím.

Nižšie uvidíte moje balíky.   Opýtajte sa na voľný termín a cenu!

Kde začať…

Nie som ten, ktorý od vás bude chcieť dokonalé herecké výkony.  Nebudete odo mňa počuť„akcia!“. Som za spontánnosť a pravý úsmev.

Môj prístup je pomerne jednoduchý. Som človek, ktorý má rád srandu a na svadbe sa len tak potulky túlam ja a moja kamera.  Hľadám ten správny uhol, to správne miesto a to neskutočne dobré svetlo. Predsa za dobrý záber urobím všetko čo je v mojich silách. S fotografmi spolupracujem, neskáčem im do záberu a veď kopec z nich aj poznám. Kolegovi predsa nebudem robiť naprieky. Dokumentujem svadobný deň tak ako ho vidím ja. Vytváram z neho nie len obyčajný záznam ale dielo, na ktoré sa bude dať pozerať. Dielo, ktoré vyvolá emócie každým pozretím. Žiadne štvorhodinový záznam typu reportáž s kamerou na plece. Vytváram filmy a mám na výber dve varianty.

Nižšie uvidíte moje balíky.   Opýtajte sa na voľný termín a cenu!

Svadobný film 30

Svadobný film v dĺžke približne 20 až 30 minút

3 až 4 minútový videoklip

Cenník je na vyžiadanie

Svadobný film 15

Svadobný film v dĺžke približne 10 až 15 minút

3 až 4 minútový videoklip

Cenník je na vyžiadanie

Ukážka svadobného filmu

Janka & Michal | Svadobný film | True Story

Do tohoto filmu som vložil príbeh o cestách a rozhodnutiach, ktoré si vyberáme každý deň. Tieto cesty ovplyvňujú a usmerňujú náš život.

Chodím sám na svadby?
Noo.. nie tak úplne. Som to ja a moja kamera. Chcem vytvoriť dielo z môjho pohľadu. Chcem povedať príbeh rovnako z môjho pohľadu. Čím menej kamier, tým menej nápadný. Ľudia sú viac v pohode okolo mňa, relaxujú a užívajú si svadobný deň. Takýmto spôsobom vkĺznem do deja a stanem sa menej nápadným. Takto môžem zaznamenať naozaj skutočne prirodzené a spontánne momenty.
Som ochotný cestovať?
V skutočnosti cestovanie milujem, rád sa vyberiem na cestu aj o deň alebo dva skôr. Cestujem po celom slovensku a som otvorený aj možnostiam mimo našej krajiny. Kľudne aj na kraj Doverských útesov alebo aj na vrch hory La Palma.
Aké balíky ponúkam? 
Mám na výber z dvoch jednoduchých možností. Chcete zachytiť celý deň a mať z toho tak akurát? aby to nebolo nudné ale zároveň krátke? V tom prípade mám na výber 20 až 30 minútový film a k tomu krátky 3 až 4 minútový videoklip. Je to pre vás dlhé ? No, tak v tom prípade mám na výber niečo kratšie a to film v dĺžke od 10 do 15 minút a k tomu rovnako krátky videoklip v dĺžke od 3 do 4 minút. Ak vám nesedí ani jeden z balíkov tak ma kontaktujte s Vašim návrhom a veľmi rád spolu niečo vymyslíme.
Aké mám ceny za video?
Nie, nepracujem za “rozumnú cenu” avšak ani nie za “prehnané peniaze”.  Ceny za video sa odvíjajú od cestovných nákladov, ubytovania alebo od výberu balíkov. Ako som vravel, ponúkam niečo kreatívne a osobné. To naozaj nejde robiť za “babku”. Ak máte naozaj obmedzený rozpočet na video budem rád ak ma kontaktujete a prediskutujeme možnosti. Niekde sa môže ubrať a niekde pridať. Som otvorený možnostiam!
Ako plánujem cestovanie na svadby?
Pokiaľ cestujem do hodiny a pól od bydliska, nepotrebujem ubytovanie. Ak cesta je dlhšia ako dve hodiny tak v tom prípade si hľadám aj ubytovanie na 1 až 2 noci. Po náročnom dni je cestovanie nebezpečné. Celodenné sústredenie sa a samozrejme, tá kamera má tiež nejaké kilá. Pokiaľ mám cestovať do zahraničia, hľadám čo najlacnejšiu letenku a náklady spojené s cestovaním. Som otvorený aj týmto možnostiam a ak máte svadbu v zahraničí budem veľmi rád ak sa mi ozvete! Yeeah!
Majte na pamäti, že by ste mali pokryť všetky náklady na ubytovanie a dopravu. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte ma a dozviete sa viac.
Ako si Ťa rezervujeme? 
Trochu sa môžeme spoznať, overíte si moju dostupnosť. Neskôr si môžete rezervovať termín. Tá nudná časť?……Pošlem vám zmluvu o dielo, ktorú si treba prečítať, potvrdiť súhlas a podpísať. Uhradíte rezervačný poplatok a buala! Termín je váš. 
Koľko trvá vyhotovenie videa?
Ehm, určite nie týždeň ani dva. Keďže nechcem aby video skončilo zapadnuté prachom na poličke ale snažím sa vytvoriť niečo, čo bude navždy krásnou spomienkou, video odovzdávam do 12 týždňov. 
Kontaktujte ma